Skocz do zawartości

Bramkarze LFC

322 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adi

trochę już tu napisał

• Members
  • PipPipPip
  • 83 Postów

Napisano 04 lipiec 2005 - 11:11

co sÄ?dzicie o tym bramkarzu ? Cyz warto go kupywaÄ?? Wed??ug mnie ejst on bardzo dobry i przyda??by siÄ? dru??ynie, gdy?? Dudek ma ju?? swoje lata i puszcza coraz wiÄ?cej baboli. A poza tym konurencja dla Dudka dobrze by zrobi??a...Jest tylko jedno "ale", czy Reina ma taki talent czy by?? to poprostu dobry sezon w jego wykonaniu. Ciekawe jest tak??e czy poradzi??by on sobie na wyspach

#2 Michael

trochę już tu napisał

• Members
  • PipPipPip
  • 92 Postów
  • Lubi:du?o tego, ale g?ównie sport, ksi??ka, koszykówka...

Napisano 04 lipiec 2005 - 11:26

Ja my??le ze hiszpan??w nam starczy, nie chcÄ? tu Reiny! Wola??bym Jeana Carlosa, tego 10-latka, ten to dopieor wymiata, a gk mo??emy sobie kupiÄ? jak Dudi skoczy karierÄ? :) a przeciez jest jeszcze Carsonik :)

#3 Czepik

trochę już tu napisał

• Members
  • PipPipPip
  • 128 Postów
  • Lubi:Cycki, Cycki, Cycki !

Napisano 04 lipiec 2005 - 12:22

Szczerze to i ja nie chce Reiny,jako?? nie budzi mojego zaufania,znacznie wole Dudzia, za du??o mamy Hiszpan??w w sk??adze .

#4 Dudek

redakcja

• Members
  • PipPipPipPip
  • 180 Postów

Napisano 04 lipiec 2005 - 13:27

Ja mowie Reinie NIE! mysle ze on by nie podo??a?? wmaganiÄ? jakie niesie Premiership, a bramkarzy mamy trzech, kt??rzy powinni wystarczyc! Carson nie raz pokaza??, ??e Benitez potraifi wyszukaÄ? dobrych grajk??w. Wybroni?? sam na sam z Del Piero i wiele innych akcji, budzi we mnie podziw - Mamy zastÄ?pce Dudka, wiÄ?c Jose nie jest nam potrzebny, by??o by glupstwem wydajÄ?c kupe kasy na bramkarza, gdy potrzebny jest nam dobry obro??ca!

Pozdrawiam

#5 boczek

One of the Men in Black

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2389 Postów
  • Lubi:--

Napisano 04 lipiec 2005 - 13:39

mo??e bramkarz by sie przydal...ale Reina....hmmmmm nie za bardzo uwa??am...zeby nie by??o, ze nie lubie hiszpan??w czy cos....zadnym faszystÄ? ani nazistÄ? nie jestem, zeby nie bylo... :) ... nie wiadomo jak chlopak sobie poradzi w premiership....czy da rade...czy go nikt nie potraktuje z lokcia...ciezko powiedziec...ale na pewno ta kwota jaka chca za niego..to jest lekka przesada....juz bym wola?? kogos z doswiadczeniem z premiership...np.given czy green...ale kazdy bramkarz ma bardzo dobry pierwszy sezon w anglii...wiec....nie wiadomo czy on mialby taki..hmmm ciezko powiedziec..pozdrowienia
Dołączona grafika

#6 deathman[]

Super Organizator & Logistyk

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2261 Postów

Napisano 04 lipiec 2005 - 13:41

Pomijajac kwestie przydatnoscie to zespolu .... ale to tak naprawde nikt jeszcze nic konkretnego nie podal .... i oficjalnego stanowiska jak nie ma tak nie ma .... cos mi sie wydaje ze to jakas wajha z tym reina ... i stucznie podtrzymuja prase odnosnie jego przejscia bo tak naprawde po co rok wczesniej kupowany Carson jako ten ktory ma sie uczyc przy Jurku ....
Dołączona grafika

#7 smyku

legenda forum

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5616 Postów

Napisano 04 lipiec 2005 - 16:04

no i zmartwie Was moi drodze, Reina jest w LFC, oficjalka podala o nim 10 faktow, wiec choc nie bylo "Reina jest w LFC" to jak takie cos daja to juz pewnik iz zagra u nas :/

news: http://www.fcliverpo...ex.php?nr=10563

slowem zamieniamy sie w Spain FC z La Liga Anfield :/ kurrrrrrrr..... jestem smutny, Rafa mnie wkurzyl.
Dołączona grafika

#8 balon

redakcja

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 311 Postów
  • Lubi:grass&co.

Napisano 04 lipiec 2005 - 16:26

Polityka transferowa bramkarzy do LFC jest tragikomiczna. Jako urodzony sceptyk nie wierze by Reina okazal sie wzmocnieniem w nadchodzacym sezonie. Jakiekolwiek bledy bedzie tlumaczyl brakiem zgrania, aklimatyzacji i sam Bog wie czym jeszcze. "BennyH" robi na Merseyside to co slynny "geniusz". Czarno widze sezon 05/06 w Premierleague. Obym sie mylil!

pozdrawiam.
... i kocham Go jak brata, ktorego nigdy nie mialem...by Yoda

#9 Dudek

redakcja

• Members
  • PipPipPipPip
  • 180 Postów

Napisano 04 lipiec 2005 - 17:01

oj Benio mnie zaskoczy?? ;( My??la??em ze troche pomysli i nie bedzie wyrzuca?? kupe kasy na jednego niby "Najlepszego" bramkarza.... teraz mozna powiedziec ze juz Liverpool nie jest taki jak za dawnych czas??w, gdy grali na Anfield Road - Anglicy, Szkoci....

Do Boju Espanpool!! :)

#10 jodmak

Administrator

• Members
  • PipPipPip
  • 91 Postów

Napisano 04 lipiec 2005 - 21:34

Zawsze twierdzilem, ze na Premiership trzeba twardego bramkarza najlepiej z Wysp. Musi dobrze graÄ? na przedpolu i byÄ? przyzwyczajony do szturcha??c??w popychania itp. Reina nie jest takim bramkarzem i obym sie myli??, ale 8 mln funt??w to du??a przesadza niestety :)

Je??li takie pieniadze posz??y na tego zawodnika, to widaÄ? ??e Benitez bardzo potrzebowa?? wzmocnienia w bramce, co oznacza s??abo??Ä? Carsona i Dudka. A szkoda bo Carson to wed??ug mnie naprawde dobrze zapowiadajÄ?cy sie bramkarz

#11 josoul

świeżak

• Members
  • Pip
  • 7 Postów

Napisano 05 lipiec 2005 - 12:50

Skoro naszemu bramkarzowi zaproponowano szukanie nowego klubu, mo??e mu pomo??emy :) . Gdzie by??cie go widzieli ? Nie oszukujmy siÄ?, on jest jednym z najlepszych na ??wiecie, przed sobÄ? co najmniej dwa lata gry na ??wiatowym poziomie. Kiedy odejdzie presja angielskich medi??w, to pewnie nam siÄ? J.D. jeszcze poprawi.
Fajnie by by??o gdyby wylÄ?dowa?? w Villarealu zamiast Rainy. Westerweldowi siÄ? uda??o zaklimatyzowaÄ? w Hiszpanii, to pewnie jemu te?? by siÄ? uda??o.

#12 smyku

legenda forum

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5616 Postów

Napisano 05 lipiec 2005 - 12:53

nie wiem gdzie go widze, to jego sprawa gdzie odejdzie, szkoda tylko, bo juz wole jego niz nie sprawdzonego hiszpanka ktory po zderzeniu z jakims pilkarzem z druzyny rywala trafi do szpitala, a my zostaniemy z niedoswiadczonym Carsonem, choc i Reina ma gowno nie doswiadczenie. Slowem....zajebiscie :/

A do tego jak dojdziemy do finalu LM czy jakiegokolwiek innego, to kto nam wytanczy wygrana? :)
Dołączona grafika

#13 ar2r

czuje się jak u siebie

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 500 Postów

Napisano 05 lipiec 2005 - 13:03

Tak na moj gust to Rava nie chce oddac Jurka. Bylby zelaznym rezerwowym i to bardzo pasowalo by Benkowi tyle tylko ze nie pasuje Jurkowi - nie dziwie sie. Malolaty graly sobie w meczykach a Jurek bylby czlowiek w razie naglej kontuzji - doswiadczony zmiennik nie kazdy klub ma takiego.
A co do druzyny hmm ...
moze Celtic ?

#14 Pawe3

czuje się jak u siebie

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 452 Postów

Napisano 05 lipiec 2005 - 13:38

Skoro JUREK nie chce powalczyÄ? o miejsce w sk??adzie i chce odej??Ä?,to na pewno nie bÄ?dzie to klub z Anglii,bo jak sam kiedy?? powiedzia??,??e nie bÄ?dzie gra?? w innym klubie w Anglii ni?? LIVERPOOL,wiÄ?c mo??e niech wybierze kierunek w??oski lub hiszpa??ski,np.INTER,BARCA,ale to ju?? zale??y od niego i od tego kto siÄ? po niego zg??osi :)
LIVERPOOL w moim sercu na wieki jest!!!!!!!!!YNWA

#15 Dudek

redakcja

• Members
  • PipPipPipPip
  • 180 Postów

Napisano 05 lipiec 2005 - 13:47

Ch??opaki o czym my wogule gadamy.. Sprawa przejscia Dudka do innego klubu nie jest roztrzygnieta wiec o czym gadac :) Jurek sam nie dawno mowil ze nie boi sie konkurencji i bedzie walczy?? wiec trzymajmy za niego kciuki :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych