Skocz do zawartoci

Synowie Albionu i ich mecze...

1331 odpowiedzi w tym temacie

#1 monthy python

legenda forum

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2275 Postw
  • Pe:Mczyzna
  • Lubi:Liverpoolskie pilkarstwo.
    Manchesterowska muzyka.

Napisano 18 luty 2006 - 18:02

Angielscy kibice chcą by kolejny selekcjoner reprezentacji pochodził z Wielkiej Brytanii.
W sondzie przeprowadzonej przez BBC najwięcej głosów otrzymał były menedżer Celtiku Glasgow Martin O'Neill (18%), niewiele więcej niż prowadzący Manchester City Stuart Pearce (16%).

Trzeci w głosowaniu był szkoleniowiec Bolton Wanderers Sam Allardyce (13%).
I ??????? Co Wy na to ?????
Kto chce lub nie chce LFC jest Angielskim klubem, klubem ktory kochamy,klubem ktoremu kibicujemy, wiec zapraszm wszystkich prewdziwych premiershipowcow wielbicieli angielskiej piki na rozmowy o ......naszej ulubionej(obok polskiej)reprezentacji.
Nie przypuszczam przeciez ze ktos kibicuje LFC i reprezentacji Argentyny bo przeciez to nie mozliwe.

#2 monthy python

legenda forum

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2275 Postw
    Manchesterowska muzyka.

Napisano 18 luty 2006 - 18:21

Obserwujac sytuacje w reprezentacji , juz wiem na dzien dzisiejszy ze znowu odpadnie w cwiercinalach z powdow.........i tu nalely wpisac ze sto powdow dlaczego najlepsi pikarze swiata (oczywiscie ze przesadzam)znowu odpadli nie zdobywajc mistrzostwa.
Majc do dyspozycji najlepszych srodkowych obroncow swiata(Carra,Rio,Terry,King,Knight) plus najlepszych srodkowych pomocnikow swiata(Gerrard,Lampard) ,ze o innych pilkarzach nie wspomne repezentacja Angli znowu bedzie grala dobrze ale.........
Jak zawsze bedzie ale tym bardziej ze ich a wlasciwie nasz trener (dziwna sytuacja jeszcze trenuje a juz wydupiony)bedzie mial do dyspozycji np. Gerrarda ktory wlasnie rozegral 200 setne spodkanie pilkarskie w tym sezonie i tak jak zawsze wdupimy z bambusami z Amerki PD. w dogrywce.
Nie liczcie na dobre wysepy wszystkich reprezentacji gdzie przewazaja pikarze z premiership.
Spodziewam sie nawet ze spiacy(na lawkach swoich klubow)polscy pilkarze beda lepsi niz zdewastowani i wycisnieci do spiku kosci Gerrady lub Lampardy

#3 balonik88

legenda forum

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2426 Postw
  • Skd:z planety Ziemia

Napisano 18 luty 2006 - 18:27

Ja kibicuje LFC ale reprezentacjie Anglii traktuje dość obojętnie...

Oczywiście miło gdy Liverpoolczycy dobrze zaprezentują sie w meczu swojej reprezentacji ale to sie tyczy nie tylko reprezentacji Anglii....

A z reprezentacji to kibicuje oczywiście polskiej i tylko polskiej i z letkim zdziwieniem traktuje informacjie że polak kibicuje innej reprezentacji niż Polska.

Może podobać sie styl gry danej reprezentacji mozna kibicować, tak jak napisałem wyżej poszczególnym graczom ale kibicować Anglii czy czy reprezentacji jakiegokolwiek innego kraju dla mnie jest rzeczą dziwną.

I zastrzegem że jest to rzecz dziwna tylko dla mnie i wcale nie neguje osób które z tych czy innych powodów kibicują reprezentacji Anglii jako takiej.
Żeby zaraz ktoś sie urażony nie poczuł :D

A na trenera Anglików napewno wybrałbym.... anglika, bo tez uwazam za rzecz dziwną gdy obcokrajowiec kieruje reprezentacją jakiegoś kraju szczególnie jeśli ten kraj ma tylu wspaniałych trenerów.
same shit different season

#4 dzemek

stay bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1521 Postw
  • Skd:Tychy

Napisano 18 luty 2006 - 19:08

Uytkownik balonik88 dnia Feb 18 2006, 06:27 PM napisa

A z reprezentacji to kibicuje oczywiście polskiej i tylko polskiej i z letkim zdziwieniem traktuje informacjie że polak kibicuje innej reprezentacji niż Polska.

Wywietl post

No to z pełną odpowiedzialnością możesz uważać mnie za baaaardzo dziwnego :D Jak już pisałem, kibicuję Czechom. Holendrom, Finom oraz Węgrom.Polsce w żadnym wypadku nie czuję się związany z reprezentacją.

balonik88 napisa:

Uwazam za rzecz dziwną gdy obcokrajowiec kieruje reprezentacją jakiegoś kraju szczególnie jeśli ten kraj ma tylu wspaniałych trenerów.

Wywietl post

W Afryce większość trenerów pochodzi z Francji lub europejskich krajów.No ale tam niezbyt mają dobrych szkoleniowców, choć cenię ich niezmiernie za wolę walki i nauczenie się taktyk i wizji gry.
Do rzeczy.Reprezentacja Anglii...oh ci nieszczęśni.Znów pewnie przejdą jako tako grupę, potem ćwierćfinał-mooooże się uda dalej przebrnąć ale dalsze fazy to już jest tak wielki problem...Ja nie wiem czemu oni mają takie problemy w jakichś ważnych imprezach, może za bardzo się rozluźniają, pewnie też czują cały sezon w d*** i nie chce im się kopać dalej.Mają dobry skład a zawsze odpadają po pechowych momentach, brak im szczęścia, już są tak blisko a tu łup-marzenia pryskają.Myślę, że angielski trener dużo by zdziałał, dałby co nieco popalić chłopakom i spięli by się, by osiągnąć jakiś znaczący sukces.Wg mnie najbliższa okazja-zaatakować i zawojować z Martinem O'Neillem najbliższe Mistrzostwa Europy 2008.Do tego czasu wydaje mi się, że ten trener by poukładał drużynę na swoją wizję, ułożył by taktykę, strategię i Anglia grałaby tak jak należy i jak się wymaga tego od niej.Były menadżer Celticu to dobry wybór.Zobaczymy jak panowie z Federacji ocenią głosowanie BBC i czy postąpią podobnie.Życzę Anglikom tego.I jej kibicom by cieszyli się zwycięstwem.
"Jeli chcesz biega, przebiegnij kilometr.
Jeli chcesz zmieni swoje ycie, przebiegnij maraton"
Emil Zátopek

#5 FatBantha

czuje si jak u siebie

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 346 Postw

Napisano 18 luty 2006 - 19:15

Hmm, Reprezentacja Anglii, tak? Cóż, nie ma co ukrywać - gdyby nie ona, to nie wziąłbym się za kibicowanie LFC. Ważna pozostaje nadal, ale zeszła na drugi plan, bo przede wszystkim kibicuję naszej drużynie narodowej i Liverpoolowi. Najczęściej i tak jestem na nią "skazany", bo tzw. "nasi" rzadko gdziekolwiek awansują, a jeśli już to szybko odpadają z każdego turnieju, więc kto wtedy miałby przejąć całą moją sympatię, jeśli nie Anglicy?

Czy selekcjoner powinien być Anglikiem? Myślę, że głównym kryterium nie może być narodowość a jedynie umiejętności. Tak się akurat składa, że managerowie angielscy, okupują słabsze kluby w Premiership. Dlaczego tak jest? Dlaczego w najlepszych siedzą obcokrajowcy? Przecież to nie chodzi o modę. Muszą być po prostu lepsi. Wydaje mi się, że Anglicy szwankują pod względem taktyki - hola do przodu i grać jak w Premiership do końca, szybko, twardo i tak samo. Tu trzeba spryciarzy.

Najchętniej na stanowisku selekcjonera widziałbym Mourinho - byłby spokój z Chelsea a o wyniki Anglii także nie trzeba było się martwić.

A z angielskich, a może lepiej - brytyjskich? O'Neill. Może młody Coleman. Moyes - gdyby nie takie wahania formy Evertonu, które nie wiadomo czy są jego sprawą... Sam Allardyce mi jakoś nie pasuje - Bolton powinien być znacznie wyżej z takim potencjałem jaki ma...
Doczona grafika
Doczona grafika
Doczona grafika
Doczona grafika

#6 Go??_redmann1_*

• Guests

Napisano 18 luty 2006 - 19:47

Uytkownik monthy python dnia Feb 18 2006, 06:21 PM napisa

Obserwujac sytuacje w reprezentacji , juz wiem na dzien dzisiejszy ze znowu odpadnie w cwiercinalach z powdow.........i tu nalely wpisac ze sto powdow dlaczego najlepsi pikarze swiata (oczywiscie ze przesadzam)znowu odpadli nie zdobywajc mistrzostwa.
Majc do dyspozycji najlepszych srodkowych obroncow swiata(Carra,Rio,Terry,King,Knight) plus najlepszych srodkowych pomocnikow swiata(Gerrard,Lampard) ,ze o innych pilkarzach nie wspomne repezentacja Angli znowu bedzie grala dobrze ale.........
Jak zawsze bedzie ale tym bardziej ze ich a wlasciwie nasz trener (dziwna sytuacja jeszcze trenuje a juz wydupiony)bedzie mial do dyspozycji np. Gerrarda ktory wlasnie rozegral 200 setne spodkanie pilkarskie w tym sezonie i tak jak zawsze wdupimy z bambusami z Amerki PD.  w dogrywce.
Nie liczcie na dobre wysepy wszystkich reprezentacji gdzie przewazaja pikarze z premiership.
Spodziewam sie nawet ze spiacy(na lawkach swoich klubow)polscy pilkarze beda lepsi niz zdewastowani i wycisnieci do spiku kosci Gerrady lub Lampardy

Wywietl post

A ja myslę że te mistrzostwa będą dla nas udane. To najlepsze lata w karierze gwiazd reprezentacji Anglii. Jak nie teraz to kiedy?

Monty, limit pecha i nieszczęść wyczerpaliśmy juz chyba do cna.
Urs Meier juz nie sędziuje! Diego Maradona juz nie gra! Shilton nie będzie naszym bramkarzem w półfinale! Gwiazdą mistzostw bez wątpienia będzie ROONEY !!!

Dla mnie kibicowanie Anglii to prawie jak religia! to cos ważniejzego niz kibicowanie Liverpoolowi nawet. Zresztą każdy prawie kibic jakiejkolwiek Angielskiej drużyny ligowej jest PRZEDEWSZYSTKIEM KIBICEM REPREZENTACJI ANGLII !!!!

Dle mnie finał mistzrostw jest osiągalny i mam nadzieję że po drodze już będziemy mieć tych BAMBUSÓW Z AMERYKI PŁD za sobą. Będzie to najprawdopodobnie brazylia. Kraj CIOT I PEDAŁÓW z którymi mamy wiele do "pogadania" . Żadna reprezentacja na tych mistzrostwach nie będzie miała za sobą takiej rzeszy kibiców jak MY !!! I w tym widzę powód do optymizmu!

Mówie Ci Monty, po tych mistrzostwach bedziemy mieli same powody do pijaństwa!

...and the R.A.F. from the England shot one down...!!!

theres was no german bombers in the air

#7 Pawe3

czuje si jak u siebie

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 452 Postw

Napisano 18 luty 2006 - 20:11

Ja mimo,że już 5 rok jestem fanem LIVERPOOLU to jestem kibicem naszej narodowej reprezentacji,a za angielską nie przepadam,jest mi obojętna i to nie prawda,że jak ktoś kibicuje klubowi z innego kraju to również kibicuje reprezentacji - ja jestem tego dowodem,dla mnie liczy się tylko LFC i Biało-Czerwoni
LIVERPOOL w moim sercu na wieki jest!!!!!!!!!YNWA

#8 yoda

TRAVEL & ADVENTURE SUPPORTERS

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3482 Postw
  • Skd:Szczecin
  • Lubi:kasie i dezertera.. ale kasie bardziej

Napisano 18 luty 2006 - 21:03

No to Monty wkońcu założyłeś temat pode mnie... :D
Reprezentacja Anglii to moja druga miłość, kibicuję im bardziej niż Polakom, ponieważ wiem, że stać ich na wiele więcej niż wyjście z grupy- co dla podopiecznych Janosika będzie już wielkim sukcesem..

Tak jak wspomniałeś mamy najlepszych środkowych defensorów na świecie i tutaj wręcz jest kłopot bogactwa, bo do zawodników wymienionych przez ciebie dodałbym jeszcze Michaela Dawsona, jest jeszcze marnujący się w BCFC Matthew Upson, a do tego grona zaliczyć jeszcze trzeba jedną wielką niewiadomą jaką jest bez wątpienia Jonathan Woodgate. O Campbellu zapomniałeś celowo.? A młody Rio..do reprezentacji też robi - puk- puk

Boki są raczej obsadzone i tutaj aż takiej konkurencji nie ma...Young, Neville, Cole+ kto..? Konchesky.?Bridge.?Rosenior?Johnson? a może notujący coraz to lepsze występy w MU Brown.?..sam nie wiem...

Srodek pola to następny problem dla Szweda bo do opisanego przez Ciebie duetu SG+FL trzeba dodać Michaela Carricka, Becksa,Jenasa (choć on może i grać na wahadle). Skrzydla to SWP i Joe Cole, a i Scot Parker coś o reprezentacji przebąkuje, i jest jeszcze jeden odwód w Niemczech ( Hargreaves).....

Z dwójką atakujących też jeszcze nic pewnego- bo oto Crouch stał się nagle ulubieńcem "Jorana Eriksona" ale kto załapie się na eteat?
Owen+ Defoe, Rooney+Owen.., Jest jeszcze dwóch Bentów i duet napastników Hammers z trzecim strzelcem Ligi Marlonem Harewoodem, a może następny z klanu "Kolów"- Carlton?. Buki wogóle przyjmują zakłady, że na MŚ pojedzie RobbieF.! Z meczu na mecz coraz lepiej prezentuje się wychowanek Wycombe - dwudziestolatek z Villans-Luke Moore.

Dobrze, że choć jest jeden pewniak.. :P
Z klatki to raczej Robinsona tylko kontuzja(tfu.!) może wyeliminować.

Powiem Ci tak....
Nie chciałbym być na miescu Szweda, bo co nie zrobi to i tak bedzie źle...
Jeśli chodzi o obsadę trenera to osobiście widziałbym na tym miejscu obecnego szkoleniowca "Szabel" Alana Curbishleya- który delikanie mówiąc już powoli jest przymierzany do tego stołka.

Jest jeszcze jeden aspekt osiągnięcia dobrego wyniku..

Szczęście.

A tego min. zabrakło Nam w meczu na ME z Portugalią, kiedy to idiota z gwizdkiem nie uznał prawidłowej bramki Sola..

Także....
Będzie dobrze.
Z symulacji wynika, że medal mamy na bank..!!
A może tytuł MŚ.?

Goo England.!
Doczona grafika

18 LEAGUE TITLES, 5 EUROPEAN CUP, 2 COURT CASES - THAT IS HISTORY

"Fergie's right- your fans are shite...!! "

#9 karas

TRAVEL & ADVENTURE SUPPORTERS

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7737 Postw
  • Skd:Pyrlandia
  • Lubi:frytki z kurczakiem

Napisano 19 luty 2006 - 00:09

Uytkownik yoda dnia Feb 18 2006, 10:03 PM napisa

kibicuję im bardziej niż Polakom

Zawsze łatwiej kibicuje się silniejszym...

ziomuś napisa:

Z symulacji wynika, że medal mamy na bank..!!
A może tytuł MŚ.?

A może będzie tak jak z Hiszpanią? Pięknie i jak zwykle... wtopa? Hu nołz?

Do reprezentacji Albionu podchodzę z umiarkowaną sympatią, aczkolwiek jak grają z kimś pokroju Norwegia/Japonia/Brazylia/Włochy czy przede wszystkim Niemcy (5-1 na terenie wroga po golach Liverpoolczyków na zawsze pozostanie w mojej pamięci jako słodycz...) - to będę zawsze po ich stronie. Uwielbiam wyspiarską grę klubową, ale za reprezentację nie dam się pociąć. Co nie zmienia faktu, że na MŚ w grupie potencjalnych rywali Polaków będę kibicował właśnie im. A jak pójdzie dalej - obaczymy.
There is no one anywhere in the world at any stage who is any bigger or any better than this football club.KENNY the KING

No small toffees for feast tonight
Kopites party with Turkish delight
Jose, Sir Alex... London press
All choking on sweet success
Money, not love, is your drive
But tell us... Can you count to five?

#10 Cythrawl

czuje si jak u siebie

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 593 Postw
  • Skd:Warszawa - SIN CITY

Napisano 19 luty 2006 - 00:16

Cytat

Nie przypuszczam przeciez ze ktos kibicuje LFC i reprezentacji Argentyny bo przeciez to nie mozliwe.

A jednak... Ja kibicuję LFC, Anglii, Brazylii i Argentynie. Południowoamerykański futbol ma w sobie magię której niestety nie posiada żadna drużyna z Europy. Nawet Anglia.

Owszem anglicy mają genialnych obrońców, napastników i dwóch z trzech najlepszych pomocników świata (pierwszym jest rzecz jasna Ronaldinho). Sęk w tym, że współpraca Gerrarda z Lampardem jakoś się nie układa. Może obaj są zyt dużymi indywidualnościami, żeby razem grac dobrze. Może się po prostu nie są w stanie porozumieć na boisku. Chciałbym bardzo żeby było inaczej, żeby pomoc Cole, Lampard, Gerrard, Wright- Philips był anajlepsza na świecie. Niestety obiektywnie muszę stwierdzić, że sam jeden Ronaldinho przerasta Gerrarda i Lamparda naraz.

Nie wróżę Anglikom wielkich sukcesów. Ćwierćfinał, może cudem półfinał to maks ich możliwości.

Smutna prawda jest taka, że finał będzie wyglądał jak 4 lata temu: Brazylia - Niemcy. I jestem gotów założyć się z każdym, o każde pieniądze, że wygrają go gospodarze. To jedyny zakład który chciałbym przegrać, ale ze smutkiem stwierdzam, że go niestety wygram.

Co zaś się tyczy reprezentacji Anglii... Curbishley albo Allardyce. Innych opcji w angielskim futbolu nie ma. Może być O'Neill, ale on się opiekuje swoją chorą żoną.

Z trenerów zagranicznych jedynym który jesy w stanie udźwignąć ciężar wyzwania jest Mourinho. Tyle, że on od dawna zapowiada, że Chelsea opuści ylko dla reprezentacji Portugalii. Nie zdziwiłbym się gdyby się to stało już latem...
"Myl o rozwizaniu, nie o problemie" - Zedd

#11 monthy python

legenda forum

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2275 Postw
    Manchesterowska muzyka.

Napisano 19 luty 2006 - 02:13

Powiem szczeze-jest mi obojetne kto poprowadzi reprezentacje, zupelnie jak jest mi obojetne jakiej narodowosci jest srodkowy obronca LFC. Ponabijac sie uwielbiam, ale tylko ponabijac nabijac nic wiecej, a to ze pisze ze to "chisPAN za przeproszenem"to tylko takie same guwno jak kolega np.Szpakowski pierd...przed kazdym meczem o zarozumialosci, pewnosci siebiei innych takich guwnach reprezentacji ALBIONU.
MAMY W TEJ CHWILI NAJLEPSZYCH PILKARZY EVER,wiec kto ich poprowadzi do zlota jest mi obojetne.Jednak znowu sie cos przydarzy ,jak zwykle przegramy w polfinale albo z bambusami , albo z.....
Smyku obawiam sie ze masz racje,Anglia przegra w polfinale z gospodarzami w dogrywce .Gerrard bedzie plul krwia ze zmeczenia,Lampard bedzie pod kropluwka( przeciez kazdy ma swoj limit)aRooney i Carra zostana usunieci z boiska w trakcie meczu przez EGIPSKIEGO-SEDZIEGO!"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JUZ TO PRZECHODZILEM Z REP. Polski w polfinale na niemieckim basenie ,juz to przecodzilem na finalch MS lub ME z rep.Angli (Anglia-Argetyna,Anglia-Nemcy,Anglia-Brazylia itd itp.)wIEC DALEKO MI DO OPTYMIZMU.
Niemcy mistrzami swiat,tym bardziej ze nie maja wojsk w Iraku i lepiej to bedzie wygladalo politycznie hehehhe (jakos polityka zawsze przeplata sie nawt z wiekim sportem.

#12 Go??_Lisek_*

• Guests

Napisano 19 luty 2006 - 09:08

Uytkownik yoda dnia Feb 18 2006, 08:03 PM napisa

Reprezentacja Anglii to moja druga miłość, kibicuję im bardziej niż Polakom, ponieważ wiem, że stać ich na wiele więcej niż wyjście z grupy- co dla podopiecznych Janosika będzie już wielkim sukcesem...
He he he... Napiszę panie yoda to co myślę, więc proszę od razu potem na mnie nie wjeżdżać... Lepiej napisać to co się myśli, niż kłamać czy oszukiwać...
Dla mnie takie podejście do sprawy to typowe buractwo. Polak bardziej kibicuje Anglikom niż Polakom, bo Anglicy są lepsi... Ciekawe komu kibicowałeś w meczach eliminacyjnych do MŚ ? Dziwi mnie tylko, że nie jesteś kibicem Chelsea albo Barcelony, bo przecież te drużyny są prawdopodobnie najlepsze na świecie, a ty kibicujesz Liverpoolowi ? Drużynie, która potrafi po 8 kolejkach zajmować 13 miejsce w lidze ? Chciełem tylko zaznaczyć, że nie nazwałem Cię burakiem, tylko Twoje poglądy zostały takim mianem określone...

Mam jeszcze tylko jedno pytanie do kibiców reprezentacji Anglii. Jak to jest, że w lidze Manchesterowi czy Chelsea, gdzie występują Rooney, Lampard, Terry, G. Neuville, życzycie jak najgorzej, a potam kibicujecie tym samym zawodnikom w reprezentacji ? Mecz Liverpool - Manchester, Rooney wychodzi sam na sam z bramkarzem, i kiksuje, Reina łapie piłkę, a wy się ogromnie cieszycie z niepowodzenia Rooney'a, dajmy na to przeklinając coś na niego pod nosem. Potem mecz Francja - Anglia, Rooney strzela na bramkę z 18 metrów, gol, i co wy wtedy czujecie ? Radość ? Wysyłacie go pod niebiosa ? Jak to jest ?

#13 kapi88

wieak

• Members
  • Pip
  • 5 Postw

Napisano 19 luty 2006 - 10:04

Uytkownik Cythrawl dnia Feb 18 2006, 11:16 PM napisa

Niestety obiektywnie muszę stwierdzić, że sam jeden Ronaldinho przerasta Gerrarda i Lamparda naraz.

Wywietl post

Tu chyba troche przegiąłeś, Ronaldinho nie jest żadnym Bogiem, każdy piłkarz miewa słabsze dni, a mówiąc że 2 i 3 pomocnik świata jest gorszy od 1. jest śmieszne. Uważam ponadto że Stevie i Frank maja lepsza kondycje i są bardziej wszechstronni od Ronniego (widzieliscie go kiedys zeby zrobił jakis wślizg?). Tyle.

#14 Moloko

wie co jest grane

• Members
  • PipPipPipPip
  • 256 Postw

Napisano 19 luty 2006 - 10:08

Na pierwszym miejscu jest u mnie Polska, ale bardzo lubię reprezentację Anglii. Po prostu są tam piłkarze, których cenię, nawet jeżeli nie są w LFC (Lampard, Rooney, SWP, Owen). Styl gry Anglików jest naprawde wzorcem do naśladowania, a jak ktoś nie wierzy niech obejrzy mecz Polska-Anglia z 12 października. Za to ich cenię. Im też będę gorąco kibicować na mundialu.

#15 Kangur

czuje si jak u siebie

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 Postw
  • Skd:Szczecin

Napisano 19 luty 2006 - 10:32

Uytkownik kapi88 dnia Feb 19 2006, 10:04 AM napisa

(widzieliscie go kiedys zeby zrobił jakis wślizg?)

Wywietl post

A widziałem! Wczoraj w meczu Barca-Betis! Co prawda troche pokracznie to zrobil ale jednak. :D

Co do tematu to śmieszy mnie podejście niektórych Polaków (piszę to ogólnie, bez wskazywania nicków) którzy pewnie nawet nigdy w życiu nie byli w Anglii, a już walą takie teksty jak najwięksi angielscy patrioci. A co mówią o Polakach to już nie wspomnę.

Wiem że mi powiecie, "to jest to samo jak ty teraz kibicujesz Liverpoolowi", ale to jest niby to samo ale zarazem całkiem coś innego...

Cytat

Mam jeszcze tylko jedno pytanie do kibiców reprezentacji Anglii. Jak to jest, że w lidze Manchesterowi czy Chelsea, gdzie występują Rooney, Lampard, Terry, G. Neuville, życzycie jak najgorzej, a potam kibicujecie tym samym zawodnikom w reprezentacji ? Mecz Liverpool - Manchester, Rooney wychodzi sam na sam z bramkarzem, i kiksuje, Reina łapie piłkę, a wy się ogromnie cieszycie z niepowodzenia Rooney'a, dajmy na to przeklinając coś na niego pod nosem. Potem mecz Francja - Anglia, Rooney strzela na bramkę z 18 metrów, gol, i co wy wtedy czujecie ? Radość ? Wysyłacie go pod niebiosa ? Jak to jest ?
To akurat Lisek jest łatwe do zrozumienia. Prosty przykład. Szczecinanie idą na mecz powiedzmy Pogoń-Wisła, gwiżdżą na takiego Sobola, wyzywają, ale jak już zostanie powołany do reprezentacji to jest wszystko w porządku bo w zasadzie w tym momencie piłkarze są w jednej drużynie, a kibice ich dopingują. Proste.

Uytkownicy przegldajcy ten temat: 1

0 uytkownikw, 1 goci, 0 anonimowych