Skocz do zawartości

Champions League

3907 odpowiedzi w tym temacie

#1 Morget

świeżak

• Members
  • Pip
  • 13 Postów

Napisano 08 sierpień 2005 - 21:45

Jaki jest wasz typ na fina??? Czy bÄ?dzie on bardziej emocjonujÄ?cu od tego w IStambule? Jak daleko w tej edycji dojdzie Liverpool?

Ja sÄ?dze ??e Fina?? bÄ?dzie Liverpool vs. Barca i sÄ?dze ??e nie by??o by w nim tylu bramek co w IStambule ale by??by r??wnie emocjonujÄ?cy. ZnajÄ?c swoje zdolno??ci jasno widzenia to zapewne sie myle a le czuje ??e g????wnie w tym sezonie o to trofeum powalczy Liverpool, Barca, Chelsea, Real Madryt i byÄ? mo??e Juventus. Nie weim jaka dru??yna bedzie w tegorocznych rozgrywkach czarnym koniem ale je??eli olympiacos pozysa Saviole to czuje ??e mogÄ? nie??le pomieszaÄ?. A jak nie grecy to kto wie byÄ? mo??e bedzie to nasza Wise??ka :)

#2 Rafi

CLOSED

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1051 Postów

Napisano 08 sierpień 2005 - 23:51

No trochÄ? rozbieg??e?? siÄ? w przysz??o??Ä?, bo jeszcze nawet nie zaczÄ???a siÄ? faza grupowa, a ty ju?? my??lisz o finale LM. :) Jeszcze musimy pokonaÄ? wiele przeszk??d, aby siÄ? tam znale??Ä?, a niestety nie zawsze jest z g??rki.
Jak daleko zajdzie nasz Liverpool? to pytanie zadajmy sobie, jak wyjdziemy z grupy (no je??li do niej wogule awansujemy, bo jeszcze czeka nas potyczka z CSKA :) ). A kto bÄ?dzie czarnym koniem? wydajÄ? mi siÄ?, mo??e byÄ? nim Villareal, je??li wygra z Evertonem...

#3 qbapiasek

czuje się jak u siebie

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 470 Postów

Napisano 09 sierpień 2005 - 01:54

powiem kr??tko nie wiem kto bÄ?dzie czarnym konien ale czerwonym koniem to bedzie liverpool napewno. A tak na powa??nie to z klub??w kt??re wymieni??e?? odpada real a dochodzi miln i by to jeszcze jakos wyglÄ?da??o. Jejku jak bym chcia?? zobaczyc real na 3 miejscu w grupie i to najlepiej naszej szkoda ??e to nimo??liwe bo jeste??my w tym samym koszyku :) A co do fina??u siÄ? nie wypowiadam powim ci kto bÄ?dzie w nim gra?? przed p????fina??ami.
Natomiast napewno jesli wyis??a przejdzie w co nie wierze to chcia??bym bardzo ??eby byli z nami w grupie bo mecze bedÄ? w tv i do tego bÄ?dzie siÄ? z czego po??miaÄ? :)

#4 lfc

trochę już tu napisał

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów

Napisano 09 sierpień 2005 - 07:48

Ja my??lÄ? ??e tÄ? edycjiÄ? LM wygra jednak kto?? z wielkich faworyt??w cztyli:barcelona,chel$ea,juve,milan,inter,bayern lub LFC.Wcale niezdziwi mnie nasza obecno??Ä? w??r??d 4 najlepszych zespo????w choÄ? wiem ??e Ä?wierÄ?fina?? by??by dobrym osiÄ?gniÄ?ciem.Za wiele razy ju?? zdobywa??y LM dru??yny kt??rych nikt siÄ? nie spodziewa?? czyli:LFC i fc porto.Ten sezon powinien nalezec do fawryt??w a mianowicie chyba najbardziej do chel$ea lub juventusu.Taki fina?? pod wzglÄ?dem sportowym by?? by chyba najciekawszy bo to teraz chyba najlepsze zespo??y w europie i co za tym idzie najprawdopodobniej na ??wiecie.Na czarnego konia typuje...everton lub real betis.Je??li obie dru??yny przejdÄ? kwalifikacjie to mogÄ? sprawiÄ? trudno??Ä?i faworytom.Obie wzmocni??y siÄ? prawie nie sprzedajÄ?c zawodnik??w i to mo??e daÄ? i miejsce nawet w Ä?wierÄ?fina??ach.Je??li chodzi o nasz kochany Liverpool F.C to obstawiam Ä?wierÄ?fina??y przy nieko??ystnym losowaniu lub przy nie najgorszym p????fina??y.BÄ?dÄ? oczywi??cie trzyma?? kciuki ze wszystkich si?? za wygranÄ? ale te?? bÄ?de zadowolony z takiego obrotu sprawy.Na najwiÄ?kszego przegranego typuje:barcelone(ca??y czas majÄ? nadzieje na 2 Puchar Europy ale my??lÄ? ??e sÄ? troszkÄ? za s??abi i brakuje im do najlepszych sÄ? dla mnie w pierwszej 4 dru??yn europy ale nic wiÄ?cej),fc bayern(ta sama sytuacjia nie potrafiÄ? wygrywaÄ? z najlepszymi w europie je??li ju?? ogrywajÄ? to tylko dobrych i ??redniak??w).ChoÄ? jestem z Warszawy bede kibicowa?? wi??le aby awansowa??a bo oznzacza??oby to sporo pieniÄ?dzy dla klubu i co za tym idzie dobre transfery i szansÄ? na dalesze sukcesy.Fajnie by by??o gdyby pokonali panathinaikos(choÄ? w to wÄ?tpie bo oni poczynili wielkie wzmocnienia i niewiem czy teraz nie sÄ? lepsi nawet od olimpiakosu) i byli naprzyk??ad z nami w grupie...To oznacza??o by nie tylko transmisjie telewizyjnie ale dotego...6 PUNKT??W :)!!Czyli dla mnie Bomba :).Fajnie te?? by by??o gdyby hiszpanie musieli reprezentowac tylko real i barca bo inni przepadli by w kwalifikacjiach...choÄ? w to wÄ?tpie bo jest ten mocny real betis.Pozdrawiam wszystkich i mi??lÄ? ??e fajnie bÄ?dzie jak za rok zaj??ymy do tego tematu pod koniec nastÄ?pnego sezonu i po??miejiem siÄ? z naszych typ??w.My tu m??wilismy o finale z chel$ea-juve a tu siÄ? okazuje ??e fina?? by??...wis??a-sparta... :) :)!!!!!!!

#5 Pawe3

czuje się jak u siebie

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 452 Postów

Napisano 09 sierpień 2005 - 08:46

Kto bÄ?dzie czarnym koniem LM,trudno w tej chwili zaprognozowaÄ?,ale na pewno o fina?? bÄ?dÄ? walczyli:LIVERPOOL :) ,CHEL$EA,MU,BARCELONA,REAL MADRYT,AC MILAN,JUVENTUS i byÄ? mo??e OL.LYON,kt??ry mo??e sporo namieszaÄ? w tej edycji LM :)
LIVERPOOL w moim sercu na wieki jest!!!!!!!!!YNWA

#6 siona

stały bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1351 Postów

Napisano 09 sierpień 2005 - 10:25

Temat zdecydowanie za wczesnie przeciez nie wiadomo tak do kna kto jeszcze zagra w tej edycji Lm przeciez teoretycznie moze nie byc MU Liverpoolu Interu Rangersow w pi??ce przeciez wszystko jest mozliwe co u dowodnila poprzednia edycja Champions League bo co by nie mowic to na Liverpool nie wielu stawialo rok temu o tej porze, dlatego j sie jescze wstrzymam z typowaniem moze po pierwszych meczach napisze cos wiecej.

pozdrowka

#7 Dudi

KULTURALNI KIBICE

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1708 Postów
  • GG:8802107

Napisano 09 sierpień 2005 - 10:29

Ja niesety sadze ze sReal bedzie gral w finale LM beda sie chcieli odegrac za te 2/3 sezony a ich przeciwnikiem bedzie LFC albo Chelsea ale mam nadzieje ze final bedzie Juve vs Liverpool(dwa kluby ktore bardzo kocham)

Pozdro dla kibicow LFC

#8 Kangur

czuje się jak u siebie

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 Postów

Napisano 09 sierpień 2005 - 10:37

A ja powiem kr??tko. Barca-Chelsea (o ile zn??w nie spotkajÄ? sie w jaki?? wcze??niejszych fazach) No a czarnym koniem mo??e byÄ? w??a??nie LFC, ale nie sÄ?dze, ??e zagalopuje a?? do fina??u. C????, mam nadziejÄ? ??e sie bÄ?dÄ? myli??.

#9 pico

KULTURALNI KIBICE

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1132 Postów

Napisano 09 sierpień 2005 - 12:23

Je??li chodzi o Liverpool, to nie mo??emy w tym sezonie oczekiwaÄ? zbyt wiele. BÄ?dzie siÄ? on diametralnie r????ni?? od poprzedniego, poniewa??, jakby nie by??o, w zesz??ym sezonie LFC by?? troche ignorowany? Podchodzono z pewnÄ? rezerwÄ?, bo jak siÄ? wtedy wydawa??o s??Ä?by klub, bez wiÄ?kszych gwiazd. Teraz bÄ?dzie inaczej, z mistrzem ka??dy bÄ?dzie chcia?? powalczyÄ?, wygraÄ? i motywacja przeciwnika bÄ?dzie inna. My natomiast nie poczynili??my jakich?? spektakularnych transfer??w, a sÄ? to jedynie ma??e wzmocnienia czy nawet zmiennicy. Nie ma co ukrywaÄ?, ??e sezon bÄ?dzie ciÄ???ki. Mimo wszystko mam nadziejÄ?, ??e jak to siÄ? sta??o w zesz??ym sezonie, nsze pupilki zn??w nas pozytywnie zaskoczÄ? :) Dlatego po cichu liczÄ? na p????fina??.

Je??li chodzi o przeciwnik??w, to zapewne wiele siÄ? nie zmieni w por??naniu do ostanich kilku lat. Milan, Chelsea, Barca i Juve to najlepsi z najlepszych. Mam nadziejÄ?, ??e Real nie osiÄ?gnie zbyt wiele, co ucieszy mnie prawie tak, jak sukces LFC :)

Co do fina??u, nie wypowiem siÄ? na ten temat wcze??niej ni?? po fazie grupowej.

pozdrawiam

#10 lfc

trochę już tu napisał

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów

Napisano 09 sierpień 2005 - 13:34

Pico-->Ja uwa??am ??e my nie musielismy bardzo wzmacniac dru??yny tylko jÄ? w??asnie uzupe??nic.Tego brakowa??o najbardziej w poprzednim sezonie.Nie m??wie ze nasz klub nie nie potrzebuje wzmocnien bo ich potrzebuje szczeg??lnie w obronie i na prawym skrzydle ale juz wzmocnilismy sie troche bo s??abych zmiennik??w zastapilismy dobrymi lub nawet bardzo dobrymi!Pozdro i czekajmy na nowych orbro??c??w i skrzyd??owych :)!

#11 pico

KULTURALNI KIBICE

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1132 Postów

Napisano 09 sierpień 2005 - 14:25

Użytkownik lfc dnia Aug 9 2005, 12:34 PM napisał

Pico-->Ja uwa??am ??e my nie musielismy bardzo wzmacniac dru??yny tylko jÄ? w??asnie uzupe??nic.Tego brakowa??o najbardziej w poprzednim sezonie.Nie m??wie ze nasz klub nie nie potrzebuje wzmocnien bo ich potrzebuje szczeg??lnie w obronie i na prawym skrzydle ale juz wzmocnilismy sie troche bo s??abych zmiennik??w zastapilismy dobrymi lub nawet bardzo dobrymi!Pozdro i czekajmy na nowych orbro??c??w i skrzyd??owych :)!

<{POST_SNAPBACK}>

No okej, tylko wiesz, jak obawiam siÄ?, ??e to nie wystarczy. Teraz LFC jest klubem szanowanym i uznawanym za jednego faworyt??w, dlatego nikt sobie meczu z nami nie odpu??ci. Ka??dy chce pokonaÄ? mistrza i ka??dy mecz bÄ?dzie bardzo trudny i wymaga?? bÄ?dzie ogromnego wk??adu si??. Poza tym my??lÄ?, ??e transafery, kt??rych dokona?? Benitez nie sÄ? wybitne i nie sÄ? to transfery na miarÄ? mistrza. Ale zobaczymy jak bÄ?dzie. Jestem dobrej my??li.

pozdrawiam

#12 yoda

TRAVEL & ADVENTURE SUPPORTERS

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3482 Postów
  • Lubi:kasie i dezertera.. ale kasie bardziej

Napisano 10 sierpień 2005 - 11:37

No i najprawdopodobniej "na parafii" bÄ?dziemy mieÄ? jednÄ? dru??ynÄ? w fazie grupowej CL. Everton dosta?? wczoraj po dupie, a?? mi??o od Villareal na Goodison 1-2 i w rewan??u ma raczej nik??e szanse na awans. Z innych angielskich dru??yn przekunujÄ?ce zwyciÄ?stwo odnie??li "Junajted" i na WÄ?gry raczej pojadÄ? wycieczkowo....
Dołączona grafika

18 LEAGUE TITLES, 5 EUROPEAN CUP, 2 COURT CASES - THAT IS HISTORY

"Fergie's right- your fans are shite...!! "

#13 qbapiasek

czuje się jak u siebie

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 470 Postów

Napisano 10 sierpień 2005 - 12:35

oj pico nie zgadzam sie bo moze i juventus zlekcewa??y?? liverpool ale dalej to ju?? tak nie by??o bo to taki poziom rozgrywek ??e nikt nie odpuszcza a co do transfer??w to ja je uwa??am za dobre. Kupilismy dobrego bramkarza dobrych zminnik??w na pomoc i napad a to bÄ?dzie najwa??niejsze w tym sezonie ??eby gracze wchodzÄ?cy z ??awki potrafili cos wnie??Ä? do dru??yny i dawali tymsamym odpoczÄ?Ä? zawodnikom z pierwszej 11. Nie prorokuje nieczego opr??cz pora??ek realu kt??re tez bardzo mnie cieszÄ?.

#14 lfc

trochę już tu napisał

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów

Napisano 10 sierpień 2005 - 13:04

Zlekcewa??y???Juve przyjecha??o na Anfield z my??lÄ? ??eby nas zniszyc ale to my im dalismy lekcjie.Wogle w tamtej edycji LM to widac by??o po naszych przeciwnikach ??e sobie nie radzÄ? ale to dlatego ze bylismy duzo lepsi!Naprawde nie s??uchajcie jak kto?? wam powie ??e nas lekcewa??yli bo to mo??e powiedziec kazdy!Przegra?? to wym??wka ??e zlekcewa??y??...

#15 witek z atlantydy

redakcja

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 Postów
  • Lubi:music...sex...drugs...rock n' roll

Napisano 10 sierpień 2005 - 16:24

"lfc" napisał:

Zlekcewa??y???Juve przyjecha??o na Anfield z my??lÄ? ??eby nas zniszyc ale to my im dalismy lekcjie.
Oj tutaj trochÄ? przesadzi??e??. Nie wiem czy na ??wiecie jest klub, kt??ry przyje??d??a na Anfield z my??lÄ?, ??e zniszczy LFC bo jest ??wiadom tego, ??e na Anfield wygrac jest bardzo trudno a szczeg??lnie wygraÄ? wysoko.
Jednak zgodzÄ? siÄ?, ??e Juve wcale nie zlekcewa??y??o LFC. Oni po prostu nie mieli pomys??u na to jak nas pokonaÄ?. I do ko??ca ??lepo wierzyli, ??e stanie sie cud. Na szczÄ???cie cuda siÄ? nie zdarzajÄ? i awans wywalczy??a dru??yna zdecydowanie lepsza.

"yoda" napisał:

No i najprawdopodobniej "na parafii" bÄ?dziemy mieÄ? jednÄ? dru??ynÄ? w fazie grupowej CL. Everton dosta?? wczoraj po dupie, a?? mi??o od Villareal na Goodison 1-2 i w rewan??u ma raczej nik??e szanse na awans
Nawet nie wiesz jak pÄ?ka??em wczoraj z nich ze ??miechu :) Frajerki wywalczy??y cudem awnas do LM i na wstÄ?pie wylecÄ?...ah nic lepszego bym dla nich sam nie wymy??li?? :)
Those were the days...

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

In Kenny We Trust

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych