Skocz do zawartości

CIEKAWOSTKI

260 odpowiedzi w tym temacie

#1 skuter69

stały bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1120 Postów

Napisano 19 grudzień 2008 - 11:02

Zorganizowana grupa stworzona by .... wsadzać palce w bigos :wub:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...jaca_palce.html
Parafraza tekstu Andrzeja Garczarka;
Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał. Wrogów poszukam sobie sam. Dlaczego k**wa mać bez przerwy, jakiś ch** pisze mi tu, co myśleć mam.

..."Wertował tematy, przeszukiwał posty - nie zajrzał w mą dupę gdzie mam jego "osty'
przed klawiaturą siedzi pod jarany nie wiedząc że tam gdzie "osty" mam i jego "bany'...
Burak Cukrowy

Dołączona grafikaDołączona grafika

#2 Katun

KULTURALNI KIBICE

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2974 Postów
  • Lubi:kibolstwo

Napisano 19 grudzień 2008 - 13:30

Dołączona grafika
"Mówiła: myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia, kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba, podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę, słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele".

#3 skuter69

stały bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1120 Postów

Napisano 19 grudzień 2008 - 13:51

Katun :wub: :P
co prawda to nie nasz swojski kołchoz ale kwalifikuje się . Biedny mały Adolf te nigry z wal-martu zrobiły mu to drugi rok z koleii .
Hail Mnie Samemu
Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał. Wrogów poszukam sobie sam. Dlaczego k**wa mać bez przerwy, jakiś ch** pisze mi tu, co myśleć mam.

..."Wertował tematy, przeszukiwał posty - nie zajrzał w mą dupę gdzie mam jego "osty'
przed klawiaturą siedzi pod jarany nie wiedząc że tam gdzie "osty" mam i jego "bany'...
Burak Cukrowy

#4 Katun

KULTURALNI KIBICE

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2974 Postów
  • Lubi:kibolstwo

Napisano 19 grudzień 2008 - 14:04

A pomyśleć, że jeszcze wczoraj myślałem, że jak będę miał córkę, to będzie miała na imię Agnieszka :wub:
"Mówiła: myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia, kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba, podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę, słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele".

#5 skuter69

stały bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1120 Postów

Napisano 19 grudzień 2008 - 14:10

Wyświetl postUżytkownik Katun dnia 19-12-2008 - 14:04 napisał

A pomyśleć, że jeszcze wczoraj myślałem, że jak będę miał córkę, to będzie miała na imię Agnieszka :wub:

A od dzisiaj już wiesz że będzie trojga imion : Whait Praid Siemianowic lub Only Blue Ruch

Burak Cukrowy

#6 Rubin

legenda forum

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4052 Postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 15:27

Ten materiał raczej nie nadaje się do działu Humor jednak musicie to obejrzeć, bo po prostu miażdży. Świetny filmik, sam oglądałem go kilka razy nie wierząc w niektóre absurdalne wręcz odpowiedzi. I po obejrzeniu go odniosłem wrażenie, że niektórym Amerykanom musi wydawać się, że USA to cały świat. Jak można nie wiedzieć ile kątów ma trójkąt.. no jak?! Muszę jeszcze coś zacytować bo to mnie chyba najbardziej zszokowało:

- What is the currency used in the United Kingdom?
- ???? [shocked] ... What.. what is the United Kingdom? I don't know.
:)

Americans are NOT stupid.. they are Fools!

Dołączona grafika

#7 vincii

wie co jest grane

• Members
  • PipPipPipPip
  • 207 Postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 15:47

Zdumiewające :)

25 May 2005

The Miracle of Istanbul
What a game!

#8 szuti

stały bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1638 Postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 15:53

Wyświetl postUżytkownik Rubin dnia 31-12-2009 - 17:27 napisał

Ten materiał raczej nie nadaje się do działu Humor jednak musicie to obejrzeć, bo po prostu miażdży. Świetny filmik, sam oglądałem go kilka razy nie wierząc w niektóre absurdalne wręcz odpowiedzi. I po obejrzeniu go odniosłem wrażenie, że niektórym Amerykanom musi wydawać się, że USA to cały świat. Jak można nie wiedzieć ile kątów ma trójkąt.. no jak?! Muszę jeszcze coś zacytować bo to mnie chyba najbardziej zszokowało:

- What is the currency used in the United Kingdom?
- ???? [shocked] ... What.. what is the United Kingdom? I don't know.
:)

Americans are NOT stupid.. they are Fools!
1. stare
2. side to nie kat ale bok
3. na calym swiecie jest pelno idiotow, nie mieszkaja oniwylacznie w usa,
zaloze sie ze jesli bys spytal 10 losowo dobranych osob w Polsce o stolice zjednoczonego krolestwa to pewnie 5 na 10 osob nie podaloby prawidlowej odpowiedzi... podobnie z reszta pytan...
Steve Gerrard, Gerrard
He'll pass the ball 40 yards
He's big and he's fucking hard
Steve Gerrard, Gerrard

Steve Gerrard, Gerrard
He'll pass the ball 40 yards
He's better than fucking Lampard
Steve Gerrard, Gerrard

#9 aselto

legenda forum

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4488 Postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 16:51

albo zapytal o stolice stanu texas...

Oni maja tam swoj swiat, ich kraj jest wiekszy niz nasza cala europa, a zapewne sam nie wiesz wszystkich stolic w europie.

#10 Clapek13

trochę już tu napisał

• Members
  • PipPipPip
  • 88 Postów
  • GG:796734

Napisano 01 styczeń 2010 - 14:00

Wyświetl postUżytkownik aselto dnia 31-12-2009 - 16:51 napisał

albo zapytal o stolice stanu texas...

Oni maja tam swoj swiat, ich kraj jest wiekszy niz nasza cala europa, a zapewne sam nie wiesz wszystkich stolic w europie.
To byś sie zdziwił... teraz w gimnazjum dzieci uczą krajów i stolic całej europy, azji obu ameryk i afryki... :)
"Niektórzy my?l?, ?e football to sprawa ?ycia i ?mierci. Niestety nie, to co? znacznie powa?niejszego." - Bill Shankly

"Kiedy?, gdy Everton nas pokona?, poszed?em do domu i posprz?ta?em w kuchni..." - Bill Shankly

#11 smyku

legenda forum

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5637 Postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 16:15

Wyświetl postUżytkownik szuti dnia 31-12-2009 - 15:53 napisał

1. stare
2. side to nie kat ale bok
3. na calym swiecie jest pelno idiotow, nie mieszkaja oniwylacznie w usa,
zaloze sie ze jesli bys spytal 10 losowo dobranych osob w Polsce o stolice zjednoczonego krolestwa to pewnie 5 na 10 osob nie podaloby prawidlowej odpowiedzi... podobnie z reszta pytan...

No masz racje, na całym świecie jest mnóstwo idiotów, ale śmiem twierdzić, że przeciętny Polak jest wszechstronniej wykształcony niż przeciętny amerykanin. Owszem, mają mnóstwo noblistów, bo łożą na naukę sporo i naukowcy mają kasy w bród.

Ale przeciętny "john smith" jest głupszy od przeciętnego kowalskiego.

Widziałem na tubie parę nagrań jak reporter pytał się o np. największe zagrożenia dla USA (kraje), mówili o Korei i zaznaczali na mapie świata Indie... na pytanie czy "wydarzenia z gwiezdnych wojen kręcono na podstawie autentycznych wydarzeń (prawda, fałsz) mówili prawda... albo "kraj na literę "u"" - Utah :)

pozdrówka

#12 paulinqa

Moderator

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2568 Postów
  • Lubi:AC Milan

Napisano 01 styczeń 2010 - 16:53

smyku byles kiedy w stanach, ze wyrazasz takie sady, czy tylko ogladales kilka filmikow na jutubie?
ja zawsze mam nadzieje, ze jednak zastanawiasz sie nad tym co powiesz, ze wiesz dlaczego wyrazasz takie sady i jestes przekonany o ich racji, ale coraz czesciej mnie zasmucasz.

jesdnym jest to, jaki jest tam poziom nauki, drugim to czy ludzie chca sie uczyc. a uczyc sie najczesciej nie chca. poziom nauczania jest duzo wyzszy od naszego, ale nie kazdy musi wszystko wiedziec. z takiego zalozenia tam wychodza i nie ma tak jak w polsce "moj przedmiot jest najwazniejszy i bedziesz sie go uczyl" tam wychodza z zalozenia, ze jak ktos ma talent do matematyki to nie bedzie sie na sile uczyl historii.

wiec z jednej strony tworza pokolenia idiotow, ale tez z drugiej strony jak najbardziej profesjonalistow i geniuszy.

nie wiesz, nie byles, nie sadz.
jak Ty to mowisz kazdy polak jest najmadrzejszy i jest ekspertem lepszym niz najlepszy uczony. wlasnie tak sie zacowujesz czasem moj drogi. troche refleksji nad soba zycze Tobie i kazdemu w nowym roku...

(nie, nie jestem idealna)
At the end of my days take my ashes to Old Trafford and spread them around, and they won't win a match while I'm haunting the ground.

"Tu czasami leżysz, zanim się zorientujesz, co cię trafiło." - zabost

#13 smyku

legenda forum

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5637 Postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 17:53

Wyświetl postUżytkownik paulinqa dnia 01-01-2010 - 16:53 napisał

smyku byles kiedy w stanach, ze wyrazasz takie sady, czy tylko ogladales kilka filmikow na jutubie?
ja zawsze mam nadzieje, ze jednak zastanawiasz sie nad tym co powiesz, ze wiesz dlaczego wyrazasz takie sady i jestes przekonany o ich racji, ale coraz czesciej mnie zasmucasz.

jesdnym jest to, jaki jest tam poziom nauki, drugim to czy ludzie chca sie uczyc. a uczyc sie najczesciej nie chca. poziom nauczania jest duzo wyzszy od naszego, ale nie kazdy musi wszystko wiedziec. z takiego zalozenia tam wychodza i nie ma tak jak w polsce "moj przedmiot jest najwazniejszy i bedziesz sie go uczyl" tam wychodza z zalozenia, ze jak ktos ma talent do matematyki to nie bedzie sie na sile uczyl historii.

wiec z jednej strony tworza pokolenia idiotow, ale tez z drugiej strony jak najbardziej profesjonalistow i geniuszy.

jak Ty to mowisz kazdy polak jest najmadrzejszy i jest ekspertem lepszym niz najlepszy uczony. wlasnie tak sie zacowujesz czasem moj drogi. troche refleksji nad soba zycze Tobie i kazdemu w nowym roku...

No tak, jak to czytałem ostatnio w dziale Action Redaction w CDA - "nie warto czytać książek bo 90% polaków nie czyta, więc na spotkaniach ze znajomymi taki "wyobcowany" człowiek nie będzie miał z kim i o czym porozmawiać. Na tej zasadzie nie warto się uczyć tej przysłowiowej historii jak ktoś z matematyki jest dobry. Skończy się to tym, że niedługo jeden człowiek będzie robił jedną rzecz, bo tylko tego go nauczą. Będzie "jeden od odkręcania żarówki, drugi od trzymania nowej, trzeci od trzymania stołka, czwarty od wkręcania żarówki". Przesada, ale celowa.

Ja nie twierdze, że należy znać się na wszystkim, ale powinno się mieć OGÓLNĄ wiedzę na pewne tematy (żeby na przykład wiedzieć, że nie należy wsadzać łapy do gorącej wody, czy lać wody na rozgrzany olej - chemia) i inne takie nieco bardziej hmm złożone kwestie, no i oczywiście mieć możliwość zgłębiania tajników tego, na czym się znamy najbardziej.

Problem jednak w tym, że większość ludzi jest raczej przeciętna, nie są wybitni w niczym, średni we wszystkim. Więc co z nimi? Oni z kolei nie będą się nic uczyć, bo nie mają swojego "konika"?

A do USA mam uraz, mogę być więc skrajnie nieobiektywny, ale ten kraj jest winien wielu wojen, śmierci, chorób, głodu. Moim marzeniem by było jakby zupełnie Ameryka zniknęła, niczym Atlantyda. :) A tak to mamy tyle, że gdzie łapy nie włoży rząd i armia USA, mamy porażki, śmierć wielu niewinnych i głód.

#14 paulinqa

Moderator

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2568 Postów
  • Lubi:AC Milan

Napisano 01 styczeń 2010 - 18:10

ten kraj moze i jest winny w wielu sprawach, ale tyle samo mu zawdzieczasz, jak nie wiecej.
tak ogolna wiedze? masz to w naszej polskiej przecietnej szkole? bo ja w klasie artystyczno - humanistycznej musialam sie uczyc chemii czy fizyki i nie bylo zmiluj, co z tego, ze potrafilam napisac dobre wypracowanie, czy olimpiade z historii tak, ze od 6 lat nie bylo lepszego wyniku w szkole.

i nie ma ludzi przecietnych (bo z tego co widze to ci bez talentow) kazdy jakis ma. wiekszy czy mniejszy, czy do zapamietywania dat, czy do picia alkoholu. nikt nie jest poszkodowany, wyalienowany i pozbawiony praw do bycia. tylko od danej osoby zalezy czy to co ma wykorzysta.

powraajac do stanow tam poziom nauczania jest duuuuzo wyzszy niz u nas, ale niewiele osob z tego korzysta. tam masz okreslona ilosc pnktow, ktore masz zdobyc na koniec roku, zeby przejsc do nastepnej klasy. nie wazne czy beda to punkty zdobyte z biologii czy jezyka hiszpanskiego.

a tak juz kompletnie powracajac do tematu widziales cos kiedys powaznego na youtube? bo ja poza tym, ze nauczylam sie skladac koszulki "chinskim" sposobem to nie
At the end of my days take my ashes to Old Trafford and spread them around, and they won't win a match while I'm haunting the ground.

"Tu czasami leżysz, zanim się zorientujesz, co cię trafiło." - zabost

#15 Clapek13

trochę już tu napisał

• Members
  • PipPipPip
  • 88 Postów
  • GG:796734

Napisano 01 styczeń 2010 - 18:22

Wyświetl postUżytkownik smyku dnia 01-01-2010 - 17:53 napisał

Wyświetl postUżytkownik paulinqa dnia 01-01-2010 - 16:53 napisał

No tak, jak to czytałem ostatnio w dziale Action Redaction w CDA - "nie warto czytać książek bo 90% polaków nie czyta, więc na spotkaniach ze znajomymi taki "wyobcowany" człowiek nie będzie miał z kim i o czym porozmawiać. Na tej zasadzie nie warto się uczyć tej przysłowiowej historii jak ktoś z matematyki jest dobry. Skończy się to tym, że niedługo jeden człowiek będzie robił jedną rzecz, bo tylko tego go nauczą. Będzie "jeden od odkręcania żarówki, drugi od trzymania nowej, trzeci od trzymania stołka, czwarty od wkręcania żarówki". Przesada, ale celowa.

Ja nie twierdze, że należy znać się na wszystkim, ale powinno się mieć OGÓLNĄ wiedzę na pewne tematy (żeby na przykład wiedzieć, że nie należy wsadzać łapy do gorącej wody, czy lać wody na rozgrzany olej - chemia) i inne takie nieco bardziej hmm złożone kwestie, no i oczywiście mieć możliwość zgłębiania tajników tego, na czym się znamy najbardziej.

Problem jednak w tym, że większość ludzi jest raczej przeciętna, nie są wybitni w niczym, średni we wszystkim. Więc co z nimi? Oni z kolei nie będą się nic uczyć, bo nie mają swojego "konika"?

A do USA mam uraz, mogę być więc skrajnie nieobiektywny, ale ten kraj jest winien wielu wojen, śmierci, chorób, głodu. Moim marzeniem by było jakby zupełnie Ameryka zniknęła, niczym Atlantyda. :) A tak to mamy tyle, że gdzie łapy nie włoży rząd i armia USA, mamy porażki, śmierć wielu niewinnych i głód.
No dobra zgadzam sie z tobą co do tego że trzeba mieć jakąś wiedze podstawową natomiast w polskich szkołach nie uczą do życia tylko do testów... co wg mnie nie ma najmniejszego sensu... No bo tak szczerze powiedziawszy to na co w życiu sie przyda np informatykowi czy elektrykowi wiedza na temat otrzymywania soli czy reakcji redoks... No przecież to paranoja ;/ i nie mowie tutaj o LO tylko o technikach... Bo idąc do LO trzeba mieć w pamięci że jednak to jest liceum ogólnokształcące i nauczają tam wszystkiego co sie da... Ale np ja jestem w technikum na profilu informatycznym to na co mi ta wiedza z dziedziny chemii? ja rozumiem podstawy które mi sie kiedyś mogą przydać ale otrzymywanie soli? nie sądze... Tak samo nie rozumiem dlaczego religie sa 2 w tygodniu a biologia tylko 1... Biologia to nauka o środowisku otaczającym nas... Więc moge ścierpieć że sie ucze np o układzie pokarmowym czy oddechowym... Bardzo fajnym przedmiotem są podstawy przedsiębiorczości gdzie ucze sie o podatkach czy krokach jakie musze podjąć aby założyć własną firme właśnie o taką nauke chodzi a nie np jakieś prawa gazowe... Polska pod względem nuczania jest wg mnie pokaleczona... uczy wszystkiego a w praktyce niczego... ;/ takie jest moje odczucie bo zamiast zajmować sie przedmiotami wiodącymi na moim profilu to ja kuje chemie, geografie czy religie no ludzie powagi troche...
"Niektórzy my?l?, ?e football to sprawa ?ycia i ?mierci. Niestety nie, to co? znacznie powa?niejszego." - Bill Shankly

"Kiedy?, gdy Everton nas pokona?, poszed?em do domu i posprz?ta?em w kuchni..." - Bill Shankly

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych