Skocz do zawartości

Kto pro Brendanie?

Manager

47 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Zastępstwo BR

Kogo byś widział/widziała w roli menadżera

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 DOBRY

legenda forum

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3580 Postów
  • GG:7041619
  • Lubi:Eden Hazard

Napisano 05 październik 2015 - 06:38

Jak wszyscy wiecie Liverpool pożegnał się Brendanem Rodgersem. Amerykańscy właściciele deklarują, że 17 października na ławce zasiądzie nowy menago. A wy kogo byście widzieli w roli menadżera i dlaczego? Zapraszam do dyskusji. Poniżej przedstawię profile faworytów na objęcie stanowiska według doniesień prasowych:

Juergen Klopp

Faworyt do przejęcia sterów. Według Niemieckiego Bilda już tydzień temu negocjował 3 letni kontrakt z naszą drużyną. Bośniackie źródła okrzyknęły go naszym Menadżerem jeszcze przed pierwszym gwizdkiem derbów. Za faworyta również uważa go Tony Bareett z The Times. Niemiecki szkoleniowiec znany jest z tego, że wyciągnął BVB z dołu tabeli na sam szczyt, jednocześnie przerwał hegemonie klubu z Bawarii. Z piłkarzy przeciętnych zrobił piłkarzy klasowego formatu.
Bez klubu

Carlo Ancelotti

Kolejne nazwisko, które przewija się w gazetach najczęściej. Włoch znany jest z tego, że wygrał już wszystko, wliczając w to Premier League z Chelsea. Koncepcja zatrudnienia Carlo sprzecza się z poglądami wyznawanymi przez właścicieli, bowiem Ancelotti woli stawiać na starszych piłkarzy. No cóż może FSG wzięło przykład z drużyny z Manchesteru, gdzie stery przejął doświadczony LVG, gdzie przyniosło to skutek.
Bez klubu

Frank de Boer

Dwa dni temu Frank ogłosił, że to prawdopodobnie jego ostatni sezon w Ajaksie. Były reprezentant Holandii dodał również, że nie boi się przygody w Liverpoolu czy Newcastle. Według mnie to kiepski pomysł stawiając na jednego z bliźniaków. Atmosfera jaka panuje wśród fanów drużyny z Amsterdamu jest porównywalna do tego, co mieliśmy z Brendanem. Mimo, że de Boer daje sobie jeszcze rok w Amsterdamie to kibice chcą, żeby opuścił klub już w zimie. Uważam również, że zatrudnienie go to krok w tył. Niedoświadczony trener, którego prawdopodobnie zwolnilibyśmy po czterech latach.
Ajax Amsterdam

Dick Advocaat

W tym samym czasie co zwalniano Rodgersa, dziwnym zrządzeniem losu do dymisji podał się Dick Advocaat. Sunderland ma tylko dwa punkty w tym sezonie i początek nie można zaliczyć do najlepszych. Jednocześnie do dymisji podał się jego asystent Zeljko Petrovic, który przymierzany jest do Liverpoolu również w roli asystenta nowego trenera.
Bez klubu

Diego Simeone

Nie wiem czy znajdzie się ktoś, kto wierzy w przyjście Argentyńczyka na Anfield. Chociaż w życiu zdarzają się nie takie cuda.
Atletico Madryt

Andre zawijasz bagaż

Kolejna abstrakcja i wymysł dziennikarzy. Po nieudanej przygodzie z Chelsea i Tottenhamem wątpię, że zatrudnij go jakiś angielski klub. No, ale udało mu się w tamtym sezonie wygrać ligę rosyjską a sam też stwierdził, że zamierza odejść. Więc czemu nie Liverpool? bo nie
Dołączona grafika
Zenit Sankt Petersburg

Jose Mourinho

Syf jaki panuje w Chelsea powoduje, że kolejnym managerem do zwolnienia wydaje się być Special One. Był bliski przyjścia na Anfield w 2004 roku.
Chelsea

Miałem jeszcze napisać o Nailu Warnocku,Unaiu Emerym i Franciszku Smudzie, ale mykam na uczelnie

Użytkownik DOBRY edytował ten post 05 październik 2015 - 06:39

Liverpool to Robin Hood piłki nożnej. Zabiera punkty bogatym, a oddaje biednym

Dołączona grafika

#2 Reborn

legenda forum

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3021 Postów

Napisano 05 październik 2015 - 15:27

Rodgersowi jeszcze długo będzie się śnić ten poślizg Gerrarda.

Pewnie jak większość przywitałbym Kloppa ale w odróżnieniu od niektórych Mourinho też bym nie pogardził.

Sent from my JY-S3 using Tapatalk

Dołączona grafika

#3 LyzwaLFC

legenda forum

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2462 Postów

Napisano 05 październik 2015 - 15:42

Ben Smith z BBC poinformował, że LFC oficjalnie prowadzi rozmowy z przedstawicielami Kloppa. Czyli wygląda na to, ze wszystko było wcześniej dogadane.

#4 Wegorz

Admin

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1384 Postów

Napisano 05 październik 2015 - 19:48

Będę zachwycony i jednocześnie zaskoczony jak przyjdzie Klopp - nie spodziewałem się, że uda nam się przyciągnąć trenera tak dużego formatu, a przez to bezrobocie jego legenda jeszcze bardziej "urosła" :P Może niektórzy z Was pamiętają, że chciałem się o flaszkę zakładać że Niemiec nie będzie chciał do nas przyjść, wszystko wskazuje na to, że mam szczęście, że nikt tego zakładu nie przyjął :D

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na Kloppa, obyśmy się nie przejechali.

#5 Merseyside Red

legenda forum

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2262 Postów
  • GG:46199173
  • Lubi:MMA,UFC,PRIDE,K1

Napisano 05 październik 2015 - 21:11

Klopp jest młody perspektywiczny z pomysłem menadżerem, ale czy zdziała cuda? na pewno nie od razu. Ktoś taki jak Ancelotti lub Mou to gracze których kariery toczą się wokół zwycięstw i oni jestem w 100% pewien ogarneliby ten burdel.
Nie ma się co oszukiwać Klopp to BvB nothing else, przyjmę go z otwartymi ramionami bo każdemu trzeba dać kredyt zaufania. Najbardziej boję się że będzie to historia jak z AVB w Chelsea.
Nie to że jestem jakimś fanbojem Mou lub Claudio (wręcz przeciwnie) ich style są specyficzne natomiast skuteczne. Ciekawe czy nas było by stać na takiego Mou?

Szkoda że Gerro nie został grającym trenejro ale by było heh

Użytkownik Merseyside Red edytował ten post 05 październik 2015 - 21:13

"Therefore, you should never underestimate the amazing Liverpool fans, their passion and desire to acquire trophies, championship of England in particular, and desire to be better than Manchester United."

Dołączona grafika
Jurgen Klopp: "Who needs clean sheets when you get three points?"

in Klopp we trust

"If we still had Suarez, he'd be on the bench."
"the £16m spent on Mario Balotelli would have been better invested in a new block of toilets in the Main Stand redevelopment" - Paul Tomkins

#6 seb_lfc

legenda forum

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2012 Postów

Napisano 05 październik 2015 - 21:13

Wziąłbym Kloppa ale nie oczekuję cudów, mamy po prostu słabych piłkarzy choć zdarzają się perełki jak Coutinho. Pozytywem zatrudnienia Kloppa może być szansa na ściągnięcie kilku "dobrych Niemców", a pakietem Klopp & Reus bym nie pogardził.
Co do innych menedżerów niech spadają, jedynie Ancelotti jakoś do mnie przemawia doświadczeniem i spokojem, może jedynie on by to poukładał w miarę dobrze. Simeone to kaczka dziennikarska.

PS. Muszę się pochwalić, że mniej więcej w czasie gdy Brendana zwalniano, urodziła mi się córka :D <dumny_tata> derbów nie widziałem bo pomagałem ciężko przy porodzie, ale podobno nie były jakieś super hiper z tego co mi kolega mówił.

#7 Mateusz_LFC

legenda forum

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2543 Postów

Napisano 05 październik 2015 - 21:41

Gratulacje Seb!
Dołączona grafika
When you walk through a storm, Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark.
At the end of a storm, There's a golden sky,
And the sweet silver song of a lark.
Walk on through the wind, Walk on throught the rain,
Though your dreams be tossed and blown...
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone... You'll never walk alone.

#8 Merseyside Red

legenda forum

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2262 Postów

Napisano 05 październik 2015 - 21:42

trochę kłócą się te teorie niby mamy bazować na młodych perspektywicznych zawodnikach potem wydajemy te 300 melonów co równa się ZERO wyników to z perspektywy chyba nie ma szansy przebicia przynajmniej nie w PL.

"Therefore, you should never underestimate the amazing Liverpool fans, their passion and desire to acquire trophies, championship of England in particular, and desire to be better than Manchester United."

Dołączona grafika

in Klopp we trust

"the £16m spent on Mario Balotelli would have been better invested in a new block of toilets in the Main Stand redevelopment" - Paul Tomkins

#9 dzemek

stały bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1521 Postów

Napisano 05 październik 2015 - 22:46

Najchętniej na ławce trenerskiej widziałbym Kloppa. Jest to młody, perspektywiczny trener, z wizją, trzeba by mu dać ze 3 lata (jak ja zawsze uważam w przypadku nowego trenera) aby coś zdziałał, ściągnął tych piłkarzy co chce. Jednocześnie obawiam się o zajechanie naszych zawodników tzn. czy będzie im się chciało ciężko pracować. Ostatnio wygląda to tak, że co będzie to będzie, wygramy, przegramy, mamy to w dupie, u Kloppa takie bajki już nie przejdą. Z drugiej strony czy stać nas na takiego trenera?
Ancelotti nigdy do mnie nie przemawiał, no jakoś nie lubię gościa i jego koncepcji i już.
de Boer jest ciekawą opcją ale niech zostanie jeszcze ze dwa lata w lidze holenderskiej.
Kolejny Holender - Advocaat - też jestem na tak.
W sumie przewija się tylko Klopp i Ancelotti, wolę tego pierwszego, wydaje mi się, że szybciej poukłada naszych nieudaczników. Bo potencjał to oni mają, tylko musi ich ktoś kopnąć w dupę i zmotywować do działania.
"Jeśli chcesz biegać, przebiegnij kilometr.
Jeśli chcesz zmienić swoje życie, przebiegnij maraton"
Emil Zátopek

#10 Yaki

stały bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1065 Postów

Napisano 05 październik 2015 - 23:17

https://www.youtube....h?v=c0KyjMx4uV8 Właśnie takich świrów ten klub potrzebuje, ludzi z jajami. Podobno do końca tygodnia ma podpisać, ale to jest aż zbyt piękne, żeby mogło byc prawdziwe. Uwierze dopiero jak zobacze oficjalke

Juz widze jak Balo wraca z wypozyczenia i strzela bramke w 90 minucie z utd na 1 0 i Klopp biegnie przez cale boisko do niego ;)

Użytkownik Yaki edytował ten post 05 październik 2015 - 23:23

#11 edek004

stały bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1240 Postów

Napisano 05 październik 2015 - 23:44

W Waterford (Irlandia) już wiedzą

http://waterfordwhis...nt-for-rodgers/
Stary jest ten kto rezygnuje z młodości - W. Churchill

#12 adax

stały bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1653 Postów

Napisano 06 październik 2015 - 00:08

Jedyny który pasuje do nas jest Jurgen K.Pasuje jak ulał i za niego jestem pewny,że drużyna w tym składzie co mamy będzie grała dwa razy lepiej.Tego gościa nie da się nie lubieć.U niego zawodnicy zapierdalają ,nie ma mowy o staniu.

#13 Rubin

legenda forum

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4052 Postów

Napisano 06 październik 2015 - 01:55

Masakra. Człowiek znika na parę dni, przegapia derby, które i tak z góry były skazane na remis i chcąc sobie na spokojnie sprawdzić wynik dowiaduje się, że Rodgers zwolniony. Wow! Druzgoczący news... Chyba niewielu spodziewało się, że tak szybko to nastąpi, ale z drugiej strony im szybciej tym lepiej - Brendan całkowicie stracił pomysł na poskładanie tego zespołu do kupy. Wszystko zaczęło się już dawno temu od odejścia Suareza (od tego czasu to już stopniowo równia pochyła), poprzez powtarzające się kontuzje Sturridge'a, na odejściu Gerrarda i Sterlinga skończywszy. Stracił fundamenty, nie miał na czym budować. Nie mając narzędzi do ataku, od miesięcy próbował nieudolnie skupić się na obronie powtarzając, że to zawsze było u niego najważniejsze. Odszedłby pewnie też Coutinho najpóźniej w lecie, gdyby BR kolejny sezon zgrywał nowych piłkarzy i szukał odpowiedniego ustawienia dla Benteke... na to nie mogliśmy sobie pozwolić. Poza tym już od pewnego czasu nie mogłem patrzyć na to, jak człowiek, który nic z tym klubem nie wygrał podchodzi do rozgrywek europejskich. Nawet z jego ostatnich wypowiedzi wynikało tylko tyle, że jedynie powrót Sturridge'a i jego bramki są w stanie wyciągnąć nas z dołka. Wiedząc, że to była według niego jedyna deska ratunku dla poprawy gry Liverpoolu czy mogliśmy się spodziewać lepszego sezonu niż poprzedni? Raczej nie. Ale i tak nie zdziwiłbym się, gdyby dostał czas przynajmniej do stycznia. Przynajmniej na jeszcze odrobinę zaufania moim zdaniem zasłużył, ale wydawało się to coraz bardziej ryzykowne i sentymentalne.

Szkoda, że tak się sprawy potoczyły. Szacunek za sezon 2013/14, na pewno nie zapomnimy, ale ten klub, jak i jego kibice musi przestać żyć tylko przeszłością i tym co kiedyś osiągnął albo co niedawno prawie mu się udało osiągnąć. Trzeba skupiać się na teraźniejszości.

Z tego co czytałem, to BR dowiedział się o zerwaniu z nim kontraktu już godz. po derbach. Jeśli to prawda, to mam nadzieję, że FSG ma już dopiętego Jurgena Kloppa. Wszyscy ostatnio w internecie wypisują ''Klopp to the Kop'', więc niech to się sprawdzi i wleje w nas nową nadzieję, którą systematycznie niemal od roku wylewał Rodgers. Nie ma lepszego kandydata. To musi być Klopp. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza. Trzymam kciuki za niemca.

Użytkownik Rubin edytował ten post 06 październik 2015 - 02:03

Dołączona grafika

#14 DOBRY

legenda forum

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3580 Postów
  • GG:7041619
  • Lubi:Eden Hazard

Napisano 06 październik 2015 - 05:58

Wyświetl postUżytkownik Rubin dnia 06 październik 2015 - 01:55 napisał

Z tego co czytałem, to BR dowiedział się o zerwaniu z nim kontraktu już godz. po derbach.
Tego się nie dowiemy, plotki też były że wiedział o tym jeszcze we wrześniu. Uważam, że Brendan był do zwolnienia jeszcze w tamtym sezonie, ale właściciele chcieli jakiegoś topowego menago niż znów jakieś półśrodki. A tak znalazła się okazja to bach Brendan out. W sumie Rodgersa uważam za świetnego trenera, który miał pecha. Jeden mały błąd i przegraliśmy mistrzostwo. Od tego momentu wszystko zaczęło się sypać, moment który podciął skrzydła całej drużynie. Do tego wymagano od niego wiele zabierając mu Suareza, Gerrarda i Sterlinga. Trenerzy to nie cudotwórcy.
Tak sobie myślę, że Brendan chciał Williamsa i wątpię, że byłby gorszy od Lovrena. Na lewą chciał Bertranda a dostał Moreno, który lepiej jak jest w pomocy bo okropnie broni. Nie chcę usprawiedliwiać Brendana na siłę, bo popełnił sporo błędów i spalił się. Z pomysłu grania jak Barcelona skończyliśmy na graniu stylem przypominający WHU. Do tej pory nie rozumiem transferów Balo i Benteke
Największy problem Rodgersa to brak jaj. Nie umiał krzyczeć na piłkarzy co było widać w meczach, gdy pierwsi tracimy bramkę.
Liverpool to Robin Hood piłki nożnej. Zabiera punkty bogatym, a oddaje biednym

Dołączona grafika

#15 Merseyside Red

legenda forum

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2262 Postów

Napisano 06 październik 2015 - 07:51

jak klub ma sięgać po najwyższe cele gdy z klubu odchodzą gwiazdy Suarez, Gerrard, Sterling, nawet nie potrafimy znaleźć zastępstwa odpowiedniego tylko kolejne noname-y. niemożność zdobywania trofeów sprawiła że jesteśmy w tym właśnie miejscu. mam nadzieję że relacje zarząd trener zmienią się wraz z przyjściem Kloppa.

Dołączona grafika

in Klopp we trust

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych