Skocz do zawartości

Liverpool - Chelsea 31.01.2017

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 majkelLfc

wie co jest grane

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 19:32

Ktoś jeszcze wierzy w mistrzostwo? Szkoda że nad tak zajebistym meczem wisi widmo niedawnej porażki ze Swensea. Każdy wynik będzie irytujący. Wygrana rozdrapie ranę, a porażka będzie gwoździem do trumny.

Anfield, godzina 21

#2 Merseyside Red

legenda forum

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2262 Postów
  • GG:46199173
  • Lubi:MMA,UFC,PRIDE,K1

Napisano 31 styczeń 2017 - 20:40

Clyney w wyjściowej 11 zaskakujące. Mane pewnie wejdzie w drugiej połowie.

Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka

"Therefore, you should never underestimate the amazing Liverpool fans, their passion and desire to acquire trophies, championship of England in particular, and desire to be better than Manchester United."

Dołączona grafika
Jurgen Klopp: "Who needs clean sheets when you get three points?"

in Klopp we trust

"If we still had Suarez, he'd be on the bench."
"the £16m spent on Mario Balotelli would have been better invested in a new block of toilets in the Main Stand redevelopment" - Paul Tomkins

#3 Gienio

stały bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1992 Postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 21:54

Tym chłopakom ktoś uciąl jaja,włącznie z trenerem. Graliśmy raptem 20 min,a Chelsea jak mistrzowie, wyczekali i w odpowiednim momencie dali po ryjku.
No i zeszło powietrze.
Niemiec musi szybko zareagować bo sezon bardzo szybko może nam się skończyć. W ubiegłym tygodniu puchary,a przy jeszcze 2-3 takich wynikach liga również.

#4 DOBRY

legenda forum

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3580 Postów
  • GG:7041619
  • Lubi:Eden Hazard

Napisano 31 styczeń 2017 - 22:32

Ale żałosny jest Emre Can, od kilku minut patrzę tylko na tego zawodnika i nie chce go w naszym klubie
Dla mnie nurek Costy, ale komentatorzy amerykańscy mówili definetely penalty and send off

Użytkownik DOBRY edytował ten post 31 styczeń 2017 - 22:35

Liverpool to Robin Hood piłki nożnej. Zabiera punkty bogatym, a oddaje biednym

Dołączona grafika

#5 Gienio

stały bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1992 Postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 22:56

Can sie ogarnal w 2 polowie natomiast czemu do konca gral Firmino to ja nie wiem.Slaby mecz takze Lallany i Coutinho.Dzisiaj tez to Lovren nianczyl Matipa,zupelnie nieudany wystep Kamerunczyka.Gdyby jeszcze chociaz jeden zawodnik wzbil sie ponad przecietnosc to byc moze udalo by sie wygrac.
Nie wiem tez co na celu maja zmiany ofensywne Kloppa w 87 czy 90 min jak dzisiaj.

#6 Merseyside Red

legenda forum

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2262 Postów
  • GG:46199173
  • Lubi:MMA,UFC,PRIDE,K1

Napisano 31 styczeń 2017 - 23:04

Bobby był dziś całkowicie bezproduktywny zj**ana 100 + główka którą uderzył jakby nie chciał popsuć sobie fryzury.

Matip mnóstwo błędów zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie, do tego straty i karny ewidentnie z jego winy.

Dobrze że Szymon na linii jest kotem i wybronił karnego, chociaż przy bramce dla smerfów dał ciała.

Szczęście w nieszczęściu Kanonierzy przegrali u siebie z Szerszeniami, a Koguty remisują z Czarnymi Kotami.

Z tego co pamiętam to 10pkt przewagi mielismy w sezonie 13/14 są szanse. Zwłaszcza że w lutym gramy tylko 3 mecze.

No i Mane wrócił będzie dobrze bez obaw.

Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka

"Therefore, you should never underestimate the amazing Liverpool fans, their passion and desire to acquire trophies, championship of England in particular, and desire to be better than Manchester United."

Dołączona grafika
Jurgen Klopp: "Who needs clean sheets when you get three points?"

in Klopp we trust

"If we still had Suarez, he'd be on the bench."
"the £16m spent on Mario Balotelli would have been better invested in a new block of toilets in the Main Stand redevelopment" - Paul Tomkins

#7 majkelLfc

wie co jest grane

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 23:47

Od pierwszej minuty do straconej bramki + druga połowa pod nasze dyktando, a mimo to mogło być różnie. Wpada nam lekko frajerska bramka z wolnego (choć strzał lux i wątpię żeby nawet dobrze dysponowany Simon to wybronił gdyby był gotowy) i lekko frajerski karny. Trochę już znany scenariusz.

Szkoda że Firmino nie ukąsił. Trochę psów na nim powiesiłem dzisiaj.
A kibice na Anfield gdyby nie impuls z murawy to by przespali 90 min mocniej niż nasza ofensywa.

#8 Michel

stały bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1261 Postów

Napisano 01 luty 2017 - 15:13

Przy golu dla Chelsea sedzia zachowal się kuresko, dobrze wiedział ze bramkarz ustawia mur ,mogl poczekać az będzie wszystko na swoim miejscu i wtedy gwizdnac a on obrocil się tylem do naszej bramki na nic nie patrzal tylko gwizdnal , on sam dobrze tej bramki nie widział .oczywiście wybroni się z tego ale wg mnie zachowal się nie fair.
w innych przypadkach czekal z rozpoczęciem gry az wszystko bedze na swoim miejscu a tu raptownie taka odmienność.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych