Skocz do zawartości

La Liga - liga hiszpańska

730 odpowiedzi w tym temacie

#1 kuba

Miodowy Mis

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4800 Postów

Napisano 23 październik 2010 - 21:14

Zakładam ten temat jako że paradoksalnie, z powodów powszechnie większości Wam znanych, jestem również miłośnikiem zmagań na szczeblu tych homoseksualnych rozgrywek.. wpisujcie więc tutaj swoje wrażenia "ochy" i "achy" spowodowane wzwodami Cronaldo bądź podpasówkami Xaviego lub innymi.. ja nie omieszkam od czasu do czasu tutaj skrobnąć choć jak w większości przypadków moje wpisy będą bardzo dalekie od obiektywnych.. zapraszam!

#2 kuba

Miodowy Mis

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4800 Postów

Napisano 23 październik 2010 - 21:29

tak odnośnie ostatnich meczów to Real wraz z LM w 4 meczach strzelił bodajże 18 goli.. w Mou nie bardzo wierzyłem bo Real to klub gdzie między gwiazdy rzuca się piłke i ona sama wpada do bramki ale jak widac Special One znowu trafia w dziesiątkę.. licze na przerwanie hegemonii skrzatów z barCwelony w tym sezonie! czekam na Atletico za 2 tyg i na barcelone byle szybko!!!

#3 VES_111

stały bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1829 Postów

Napisano 23 październik 2010 - 21:46

Ja nie wiem jak można było oddać tego Ozila za tyle kasy. On jest warty conajmniej 40 mln. Genialny.
A Ronaldo dzisiaj sam siebie przebił, zobaczymy jak długo tak pociągną, bo ławki to oni nie mają. Zmęczy się ten kwartet i będą mieli problem.

#4 kuba

Miodowy Mis

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4800 Postów

Napisano 23 październik 2010 - 21:56

Mestutowi kontrakt sie kończył za rok i dlatego taka cena okazyjna.. przyznam że w niego też kompletnie nie wierzyłem.. gra bajkowo! chyba pedał ale świetny..

edit:
ławki nie mają?! Canales, Kaka (jak sie wyleczy), Benzema od biedy ten Pedro Leon.. stoperów też od groma i def pomocników..

#5 aselto

legenda forum

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4488 Postów

Napisano 23 październik 2010 - 23:10

Ten canales na jakiej pozycji gra? Bo slyuszalem ze to ma byc rozgrywajacy, ale podania to ma tak fatalne...

Ogolnie zmiennicy dzisiaj ch**a pokazali, za to co zagrywal pilki alonso...

Fajny mecz, spuszczony konkretny wpie**ol, cos milego dla oka. Dobrze to wyglada

#6 VES_111

stały bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1829 Postów

Napisano 23 październik 2010 - 23:37

Cytat

edit:
ławki nie mają?! Canales, Kaka (jak sie wyleczy), Benzema od biedy ten Pedro Leon.. stoperów też od groma i def pomocników..
Kaka nie wiadomo kiedy sie wyleczy, a nawet jak wróci to po takiej przerwie na pewno troche minie zanim odzyska choć część starej formy, Benzema co dzisiaj pokazał to nie wymaga komentarza, żaden następca dla Higuaina. No a ten Canales i Leon, może talenty dobre, ale wątpie czy w razie kontuzji np. Ozila byliby w stanie załatać dobrze tą luke

#7 kuba

Miodowy Mis

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4800 Postów

Napisano 24 październik 2010 - 12:42

VES no to dla porównania spójrz na ławke barcy.. tam to na prawde nie ma NIKOGO po odejściu Henryka i Marqueza.. Pedro Leon grał wczoraj bardzo poprawnie i miałby asyste gdyby Kryśka nie spie**olił piłki wystawionej jak na tacy.. Benzema to sie niestety zgadzam.. nigdy nei byłem fanem tego gościa i od początku uważałem że do Realu jest zwyczajnie za słaby.. no ale nei zakładam że cała czwórka padnie ofiarą kontuzji.. to nie LFC przecież hehe..

aselto Canales to tzw. "gracz ofensywny" którego najczęściej porównuje sie do Julena Guerrero czyli jak by nie patrzeć ofensywny pomocnik.. wczoraj tak źle nei było z nim tym bardziej że ciągle zmieniał pozycje a kończył mecz na lewej obronie nawet!

#8 VES_111

stały bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1829 Postów

Napisano 24 październik 2010 - 13:12

Cytat

VES no to dla porównania spójrz na ławke barcy.. tam to na prawde nie ma NIKOGO po odejściu Henryka i Marqueza.. Pedro Leon grał wczoraj bardzo poprawnie i miałby asyste gdyby Kryśka nie spie**olił piłki wystawionej jak na tacy.. Benzema to sie niestety zgadzam.. nigdy nei byłem fanem tego gościa i od początku uważałem że do Realu jest zwyczajnie za słaby.. no ale nei zakładam że cała czwórka padnie ofiarą kontuzji.. to nie LFC przecież hehe..
Tak, w Barsie to już w ogóle nie ma nikogo. Wypadł na chwile Messi, Villa bez formy i brak Xaviego i totalna kupa, co w sumie i lepiej.
Ale mając tak krótką ławke Mourinho mówi, że w zimie nie będzie transferów. Żeby tylko się to na nim nie zemściło. Teraz do 30 listopada graja 12 meczów w 40 dni. To bedzie sprawdzian ich wytrzymałości.
Co do tych młodzików to oni są może idealni na mecze z takim Racingiem, czy Coruna, żeby się wyszaleli pokazali się, ale wątpie czy są gotowi na mecze z Milanem Barsą czy Valencia

#9 paulinqa

Moderator

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2568 Postów
  • Lubi:AC Milan

Napisano 24 październik 2010 - 14:00

to i ja wrzuce swoje 3 grosze.
jesli chodzi o te lige, ktora sie kompletnie nie interesuje, to jednak w jakis tam sposob lubie valencie i mam nadzieje, ze chlopaki pokaza klase. nie lubie takich oczywistosci jak real i barca, nigdy mnie to nie krecilo i nigdy nie zacznie.
nie powiem, z dwoch powodow zaczelam sie ostatnio interesowac wynikami realu, ale bylam niemalze pewna, ze tak gladko nie pojdzie, a tu...
mam nadzieje na jakas zadyszke w najblizszym czasie.
At the end of my days take my ashes to Old Trafford and spread them around, and they won't win a match while I'm haunting the ground.

"Tu czasami leżysz, zanim się zorientujesz, co cię trafiło." - zabost

#10 vahala

Samotny Jeździec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1843 Postów

Napisano 24 październik 2010 - 14:24

Niemniej Barcelona gra skuteczny futbol - grunt to się nie przemęczac z outsiderami a i tak wszystko wyjdzie w derbach Hiszpanii. Pomimo iż sam nie jestem szczególnie zainteresowany Barceloną to jestem pełny podziwu dla ich składnej i prawdziwie zespołowej gry, a jak moge to oglądam. Ronaldo juz się raczej nie zmieni zawsze będzie rżnął kretyna przed sędziami, szczególnie portugalskimi ale i jednoczesnie zachwycał techniką i skutecznością. Okazuje się że nie jest piłkarzem kompletnym bo o ile ma umiejętności wielkie, to rozum niestety jak u Runeja. Ja czekam aż Sevilla sie podniesie - maja patent na tych z góry warunkiem jest gra u siebie choć i pod tym wzgledem zdarzały się rozczarowania. Z Baskami jednak jestem pewny że pójdzie gładko.
Dołączona grafika

#11 VES_111

stały bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1829 Postów

Napisano 24 październik 2010 - 14:29

Tak, bo Barcelona nie nurkuje i nie aktorzy. Nie żebym bronił Krystyny, ale co czasem robi Lionel Hormon, Alves czy inni to też woła o pomste do nieba.

#12 vahala

Samotny Jeździec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1843 Postów

Napisano 24 październik 2010 - 14:34

Wyświetl postUżytkownik VES_111 dnia 24-10-2010 - 15:29 napisał

Tak, bo Barcelona nie nurkuje i nie aktorzy. Nie żebym bronił Krystyny, ale co czasem robi Lionel Hormon, Alves czy inni to też woła o pomste do nieba.

nie twierdze że nie aktorzy ale czasem już mam dość oglądania tych długich podań. O ile w Realu tylko Ronaldo nie ma sobie równych tak w Barcelonie poziom graczy jest wyrównany, a dodatkowe wrażenie robi duża liczba podań na małym skrawku boiska - dlatego uważam że są ciekawszym teamem niz taki Real gdzie mecz jest wystepem w dużej mierze jednego czy dwóch aktorów.
Dołączona grafika

#13 VES_111

stały bywalec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1829 Postów

Napisano 24 październik 2010 - 14:37

A oglądałeś chociaż jakiś mecz Realu w tym sezonie?
Kwartet Igłain-Ronaldo-Ozil-Di Maria stanowi o sile zespołu. Każdy z nich jest jednakowo ważny. Może ci się tak wydawać, że gra tylko dwóch graczy, ale to Ozil i Di Maria zaliczają większość asyst. Do tego świetne crossy Xabiego, czasem i obrońcy się włączą. Real W KOŃCU stanowi drużynę, a nie grupke indywidualności , jak narazie gra Królewskich dużo bardziej mi się podoba niż Barcelony.

#14 Doma_xD

świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów

Napisano 24 październik 2010 - 14:42

Hala Madrid!!

Ja bd Jose na rękach nosic ; )

#15 vahala

Samotny Jeździec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1843 Postów

Napisano 24 październik 2010 - 14:50

tak tylko że ja miałem na myśli ostatnie sezony gdyz ten jest dopiero w początkowej fazie. Masz rację ten kwartet rzeczywiście zadziwia i tak jak mówisz Alonso, Di Maria i Ozil - pokazują że stać ich na awans do 1/8 - ale LM to zwryfikuje. Piszac o Ronaldo wciaz mam w pamieci jego serial z Milanem. Mam nadzieję że na Sanchez Pizjuan zbiora lekkie baty
Dołączona grafika

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych